Wyjazd do Hiszpanii z El Molino

Drodzy Uczniowie oraz sympatycy El Molino:
To już oficjalne, a zatem rezerwujcie sobie czas we wrześniu, ponieważ Akademia El Molino razem z Biurem Podróży Jans Travel organizuje dla Was pięciodniowy wyjazd do Hiszpanii
Mamy dwie propozycje: Madryt i Toledo oraz Malaga, Granada i Gibraltar. Wstępny koszt wyjazdu to ok. 2300 zł (w tym m.in. przelot, hotel, wyżywienie, przejazdy, opieka pilota, ubezpieczenie).
Szczegółowy program jest dostępny w szkole, postaram się też odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
W programie przewidziano także warsztaty językowe w prawdziwych życiowych sytuacjach
Czekam na Wasze decyzje. Można zabrać osobę/osoby towarzyszące, które nie są bezpośrednio związane z Akademią.
Na razie musimy podjąć decyzję gdzie jedziemy: Madryt czy Malaga?
Źródła zdjęć:
www.flickr.comphotosaigle_dore