O mnie

Mam na imię Agnieszka, a El Molino to wyjątkowe miejsce, które powstało z miłości do Hiszpanii i języka hiszpańskiego oraz z pasji do nauczania. Jako lektor języka hiszpańskiego dokładam wszelkich starań, aby nauka odbywała się na najwyższym poziomie; dbam o komfort podczas prowadzonych zajęć oraz o profesjonalne przygotowanie lekcji.  Ze mną nie tylko nauczysz się języka, ale również poznasz kulturę hiszpańską, krajów hiszpańskojęzycznych.

10606485_1483144435298643_8272435443856335201_n

Ukończyłam studia na kierunku Filologia Hiszpańska z przygotowaniem pedagogicznym.

Przez trzy lata mieszkałam w Hiszpanii, gdzie studiowałam i pracowałam. Pobyt w Hiszpanii pozwolił mi udoskonalić znajomość języka oraz dogłębnie poznać kulturę i tradycje Hiszpanii. Umożliwił mi poznanie prawdziwej „hiszpańskiej rzeczywistości”.  Obecnie staram się jak najczęściej odwiedzać ten kraj i poznawać go coraz lepiej. W Madrycie czuję się jak w domu, moim wielkim marzeniem jest podróż do Argentyny i boskiego Buenos Aires, a starość chciałabym spędzić w pięknej krainie jaką jest Estremadura…

Od ponad 10 lat zajmuję się zawodowo nauczaniem języka hiszpańskiego. Przez ten czas zdobyłam ogromne doświadczenie, poznałam wiele metod i technik oraz wypracowałam własne skuteczne sposoby nauczania. Pracowałam w różnych szkołach językowych, szkole publicznej, a także na wyższej uczelni. Prowadziłam zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, uczyłam zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Nieustannie dokształcam się, szkolę i uczestniczę w warsztatach, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami nauczania, technikami motywacyjnymi i pomocami dydaktycznymi.

Posiadam Certificado Superior de Español de las Ciencias de la Salud (certyfikat poświadczający znajomość języka hiszpańskiego medycznego) wydany przez Cámara de Comercio e Industria w Madrycie, więc jeśli potrzebujesz, nauczę Cię także języka medycznego.

W wolnych chwilach prowadzę blog podróżniczy Aga Mundo- zapiski z podróży.

Prywatnie uwielbiam jeździć na nartach, pasjonuję się fotografią, kolekcjonuję zakładki do książek z różnych miejsc na świecie i mam trzy czarne koty- na szczęście 🙂