Nienudne wakacje z hiszpańskim- kurs dla młodzieży!

Hiszpania

Nikt nie lubi się uczyć w wakacje, ale też nikt nie lubi się nudzić w wakacje!
Dlatego El Molino Akademia Języka Hiszpańskiego zaprasza młodzież w wieku 11-15 lat na „Nienudne wakacje z hiszpańskim”!

Co to jest i na czym polega?
Jest to niekonwencjonalny kurs językowy zarówno dla początkujących , jak i tych już trochę zaawansowanych na którym poprzez gry i zabawy językowe, piosenki, filmiki oraz wiele innych ciekawych metod nauki Twoje dziecko świetnie spędzi czas wśród rówieśników i w sposób łatwy i przyjemny nauczy się lub podszkoli hiszpański!
Na uczestników czeka także wiele niespodzianek kulturowo- kulinarnych!

Kiedy?
Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki o godzinie 10:00.
Kurs rozpoczyna się w czwartek 9 lipca, a kończy w czwartek 20 sierpnia. W sumie obejmuje 13 spotkań.

Ile to kosztuje?
Cena za kurs wynosi 350 zł.

Planujesz wyjazd wakacyjny w tym czasie i wiesz, że Twoje dziecko będzie musiało opuścić zajęcia? Nic nie szkodzi! Poinformuj nas o tym i zapłać tylko za zajęcia, w których będzie uczestniczyło Twoje dziecko.

Jak się zapisać?
Telefonicznie: numer tel. 509 372 120
Mailowo: akademiaelmolino@gmail.com

Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!