Jak uczę

Zajęcia prowadzę metodą komunikatywną, co oznacza, że główny nacisk kładę na sprawne posługiwanie się językiem w prawdziwych sytuacjach w życiu codziennym. Dzięki temu będziesz potrafił porozumieć się w każdej sytuacji: w pracy, w szkole, w sklepie, w restauracji, na wakacjach itd.

Każde zajęcia precyzyjnie przygotowuję i planuję. Podczas zajęć wykorzystuję ciekawe materiały dydaktyczne, takie jak: filmy, muzyka, gry, zabawy językowe, programy multimedialne, czasopisma. Dzięki temu nauka nie tylko jest skuteczna, a zajęcia dynamiczne, lecz przebiega w miłej atmosferze. Narzędzia pracy, techniki i materiały dostosowuję zawsze do zainteresowań, potrzeb i poziomu ucznia.

Po pierwszych zajęciach i rozmowie z uczniem wybieram podręcznik prowadzący. Poza podręcznikiem będziesz dostawać ode mnie wszystkie materiały dodatkowe. Do Twojej dyspozycji jest także bogato wyposażona biblioteczka szkolna, w której znajdziesz książki, lekturki, płyty, filmy i mnóstwo gazet i czasopism w języku hiszpańskim!

Dla każdego ucznia tworzę indywidualny program nauczania, który dostosowany jest do jego potrzeb i preferencji. Naukę możesz rozpocząć w dowolnym momencie trwania roku szkolnego i sam decydujesz o częstotliwości zajęć (raz, dwa razy w tygodniu lub więcej) oraz o ich długości (60 lub 90 min).