Witaj!

Witaj w El Molino! Tutaj nauczysz się mówić po hiszpańsku!

Skoro tu trafiłeś, to pewnie taki właśnie jest Twój cel. Jeżeli szukasz zajęć dopasowanych specjalnie dla Ciebie– jesteś w dobrym miejscu.

Nauczanie języka hiszpańskiego jest moją pasją. Każdy zadowolony Klient jest dla mnie powodem do radości i daje niesamowitą satysfakcję, dlatego wkładam wiele energii i serca w to, aby spełnić oczekiwania słuchaczy!

Od kilku lat w El Molino uczę języka hiszpańskiego stacjonarnie w Grodzisku Mazowieckim oraz z dojazdem do ucznia na terenie Grodziska i Milanówka.

Prowadzę zajęcia indywidualne oraz zajęcia w małych (maks. 3 os.), zamkniętych grupach znajomych, przyjaciół, rodziny.

Wierzę, że aby odnieść sukces w nauce języka obcego, konieczna jest ciepła i kameralna atmosfera dająca uczniowi poczucie komfortu i pewności siebie.

Znajdziesz u mnie profesjonalizm, zajęcia przygotowane specjalnie dla Ciebie, przyjazną atmosferę i mnóstwo entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy o kulturze i języku.

Zapraszam- Agnieszka